BUSINESS & IT STRATEGY CONSULTING

ARCHIV AKCÍ CIO Network

 

 

CIO Network 2012

 

CIO Network - ICT VE FINANČNÍM SEKTORU

Dne 22.3.2012 proběhlo setkání CIO Network, které bylo věnováno ICT ve finančním sektoru.

V konferenčním centru TOWER v Praze se sešlo na pět desítek účastníků z finančního sektoru, ale také zástupci konzultantských a dodavatelských firem.

V průběhu setkání zazněly informace o stavu ICT v tuzemském bankovnictví, pojišťovnictví a nefinančních institucích, které pocházejí z aktuálně prováděného dotazování tohoto segmentu.

Následně zástupci partnerských společností (ANECT, AutoCont, T-SYSTEMS) představili svá řešení pro finanční sektor.

Program setkání doplnily praktické zkušenosti zástupců bankovních institucí: pana Pavla Zídka (GE MONEY GROUP) a pana Zdeňka Blažka (COMMERZBANK AG).

Fotografie ze setkání naleznete ve fotogalerii.

 

CIO Network 2011

 

CIO Network-POKROČILÁ ŘEŠENÍ PRO STROJÍRENSTVÍ A DISKRÉTNÍ VÝROBU

 

Dne 4. října 2011 se v Holiday Inn Brno uskutečnilo setkání CIO Network-POKROČILÁ ŘEŠENÍ PRO STROJÍRENSTVÍ A DISKRÉTNÍ VÝROBU.

Setkání tematicky navazovalo na akci CIO Network-DISKRÉTNÍ VÝROBA A AUTOPRŮMYSL, která se uskutečnila na jaře tohoto roku v Praze. Setkání bylo věnováno strojírenským segmentům a segmentům diskrétní výroby a mj. byla řešena problematika APS, SCM, aj. 
Toto podzimní setkání bylo zařazeno do oficiálního doprovodného programu MSV 2011.

Fotografie ze setkání naleznete zde.

Bližší informace o setkání neleznete zde.

 

CIO Network - VIRTUALIZACE A CLOUD COMPUTING

19. května 2011 se v KC GreenPoint v Praze uskutečnila další konference CIO Network, tentokrát na téma VIRTUALIZACE A CLOUD COMPUTING.

 Konference se zúčastnilo na osm desítek účastníků, z nichž více než dvě třetiny připadaly na představitele institucionálních uživatelů ICT.

Tradičně velmi dobře hodnoceným uživatelským prezentacím v programu konference zdatně sekundovaly přednášky některých představitelů komerčních partnerů, jež také získaly od účastníků setkání vysoké ohodnocení.

Atraktivním bodem programu byla též panelová diskuse, ve které její účastníci diskutovali nejen o přínosech virtualizace a cloud computingu, ale také o bariérách, rizicích a limitech jejich rozvoje.

Bližší informace o konferenci naleznete zde.

Fotografie z konference si můžete prohlédnout zde.

 

CIO Network - DISKRÉTNÍ VÝROBA A AUTOPRŮMYSL

7. dubna 2011 se v KC GreenPoint v Praze uskutečnilo další setkání CIO Network, tentokrát na téma Využití ICT v diskrétní výrobě a autoprůmyslu.

Fotografie ze setkání si můžete prohlédnout v naší fotogalerii - ZDE.


  

ŘEŠENÍ PRO ÉRU OŽIVENÍ ANEB "POUČENÍ Z KRIZOVÉHO VÝVOJE"

Dne 24.2.2011 se v pražském konferenčním centru ČNB uskutečnila Výroční konference CIO Network a CACIO s poněkud provokativním názvem Řešení pro éru oživení aneb poučení z krizového vývoje. Konference se zúčastnilo na 150 odborníků z řad podniků, institucí a dodavatelských společností, kteří měli v jejím průběhu příležitost k výměně zkušeností o tom, co jim dala a vzala krize, která řešení jim pomohla krizi překonat a jaké nástroje využít v éře nastupujícího ekonomického oživení.
Součástí konference bylo představení nejlepších projektů minulého roku, které se staly finalisty v soutěži IT Projekt roku 2010. Cenu Divácké soutěže o nejlepší a nejzajímavější projekt získal projekt Modernizace skladu lahvového piva-dodávka a implementace WMS ve společnosti Budějovický Budvar, n.p.

 

Fotografie z konference si můžete prohlédnout zde

 

 

 CIO Network 2010

 

CIO Network - EFEKTIVNÍ ŘÍZENÍ IT V ÉŘE VIRTUALIZACE A CLOUD COMPUTINGU

 setkání se uskutečnilo 25.11.2010, v konferenčním centru GreenPoint v Praze

Druhý ročník tohoto tematického setkání CIO Network byl věnován opět problematice snižování nákladů na pořízení, provoz a další rozvoj ICT při souběžném zvyšování jejich flexibility, celkových přínosů a samozřejmě též jejich zabezpečení proti všem reálným rizikům, jejichž potenciální důsledky převyšují náklady na jejich eliminaci.

 

FOTOGRAFIE ZE SETKÁNÍ NALEZNETE ZDE.
Podrobnosti o setkání naleznete zde.

  

  

CIO Network - VEŘEJNÉ SLUŽBY A SÍŤOVÁ ODVĚTVÍ 

 setkání se uskutečnilo 23.9.2010, v konferenčním centru GreenPoint v Praze


Toto oborové setkání bylo věnováno prezentaci aktuálního stavu ICT ve veřejných službách (nemocnice, média, polygrafie, hromadná přeprava osob), utilitách (vodárny, teplárny) a solitérních podnicích.Podrobnosti o setkání naleznete zde.

  

  

CIO Network - VIRTUALIZACE - a co dál?

 setkání se uskutečnilo 13.5.2010, v konferenčním centru GreenPoint v Praze


Již druhý ročník setkání CIO Network věnovaný tématu virtualizace ICT-infrastruktury a aplikací navázal na velmi úspěšný ročník předchozí. Stejně jako on byl přitom věnován především sdílení zcela konkrétních praktických zkušeností s využitím virtualizace ICT a s jeho přínosy i úskalími v reálných tuzemských podmínkách.


FOTOGRAFIE ZE SETKÁNÍ NALEZNETE ZDE.
Podrobnosti o setkání naleznete zde.
VÝROČNÍ KONFERENCE CIO NETWORK A CACIO

Dne 25.2.2010 jsme ve spolupráci s CACIO uspořádali Výroční konferenci CIO Network a CACIO, která se uskutečnila v prostorách konferenčního centra ČNB.

Tato výroční konference byla věnována tématům, která účastníky předchozích setkání CIO Network nejvíce zaujala a která v současnosti hýbou světem tuzemského profesionálního využití ICT:

-         optimalizace (snižování) IT nákladů
-         zvyšování přínosů IT pro business

Součástí konference byl také osud nejzajímavějších projektů, jež uspěly v některém z předchozích šesti ročníků soutěže IT PROJEKT ROKU pořádané sdružením CACIO, a seznámení s dalším využitím výstupů těchto projektů, stejně jako prezentace toho nejzajímavějšího z aktuálního ročníku soutěže IT PROJEKT ROKU 2009.

Program konference včetně prezentací přednášejících naleznete zde.

Fotografie z konference si můžete prohlédnout zde.

 Výroční konference byla letos poprvé spojena s Taneční polepšovnou CACIO, na které byly (mimo jiné) vyhlášeny výsledky soutěže IT projekt roku 2009.

CIO Network 2009CIO Network - SNÍŽENÍ NÁKLADŮ OPTIMALIZACÍ PROVOZU INFRASTRUKTURY

 se uskutečnilo 23.11.2009, konferenční centru InGarden v Praze

Tématem setkání bylo snižování nákladů optimalizací infrastruktury. Jako dvě z vhodných metod vedoucích v oblasti infrastruktury ke snižování nákladů byly diskutovány: 
- vzdálená správa koncové infrastruktury s využitím technologie Intel vPro a RIM (Remote infrastructure management) nástroje Altiris firmy Symantec 
- outsourcing.

FOTOGRAFIE ZE SETKÁNÍ NALEZNETE ZDE.
Podrobnosti o setkání naleznete zde.


CIO Network - FINANČNÍ SEKTOR

se uskutečnilo 17.9.2009 v konferenčním centru ČNB v Praze

V rámci tohoto setkání byly prezentovány výsledky dotazování tuzemských významných bankovních institucí a leasingových a úvěrových společností. Tyto byly dále porovnávány s výsledky analýzy využití ICT v komerčních pojišťovnách a ostatních státem podporovaných institucí, která vznikla minulý rok, tedy v době před příchodem krize.   

Fotografie ze setkání naleznete zde.
Podrobnosti o setkání naleznete zde.CIO Network - STAVEBNICTVÍ

se uskutečnilo 23.4.2009 v hotelu VORONĚŽ v Brně

Na tomto setkání získali účastníci výsledky analýzy stavu a trendů využití ICT ve výrobě stavebních hmot a prvků, výrobě stavební a průmyslové keramiky a v dřevozpracujícím a nábytkářském průmyslu. Dále zde byly zveřejněny výsledky bleskového průzkumu týkajícího se názorů vystavovatelů IBF na využití ICT, který realizovala společnost CCV.  

Fotografie ze setkání naleznete zde.
Podrobnosti o setkání naleznete zde.

CIO Network - VIRTUALIZACE PRO KAŽDÉHO

se uskutečnilo 19.3.2009 v konferenčním centru InGarden v Praze.

Setkání se zúčastnilo 85 účastníků - IT manažerů, IT specialistů, administrátorů a dalších přestavitelů podniků ze různých segmentů tuzemské ekonomiky.  Cílem setkání VIRTUALIZACE PRO KAŽDÉHO bylo ukázat, že virtualizace se netýká pouze velkých podniků a firem s rozsáhlou IT-infrastrukturou, ale že může být přínosem i pro malé a střední podniky. 

Fotografie ze setkání naleznete zde.
Podrobnosti o setkání naleznete zde.


 

 

Print


BITS CONSULTING - Ing. Lubomír Karpecki
info@cionetwork.cz